Tanszéki munkatársak

DZs_web_bélyegkicsi  Demetrovics Zsolt egyetemi tanár, tanszékvezető

  szoba: IZU 127.

  telefon: 461-4500/5669;  fax: 461-2697

  e-mail: demetrovics.zsolt@ppk.elte.hu

______________________________________________________________

Marko_Krisztina_111   Markó Krisztina tanszéki ügyintéző

   szoba: IZU 408.  Ügyintézés: H-Cs 10-16; P: 10-14

   telefon: 461-4500/5601,  fax: 461-2695

   e-mail:  marko.krisztina@ppk.elte.hu

______________________________________________________________

bethlenfalvy  Bethlenfalvy Gabriella egyetemi tanársegéd

  szoba: IZU 414.

  telefon: 461-4500/5612

  e-mail:  bethlenfalvy.gabriella@ppk.elte.hu

______________________________________________________________

Felvinczi_web  Felvinczi Katalin egyetemi docens

  szoba: IZU 127.

  telefon: 461-4500/5646

  e-mail: felvinczi.katalin@ppk.elte.hu

______________________________________________________________

janacsek_karolina3   Janacsek Karolina egyetemi adjunktus

  szoba: DAMI 312.

  telefon: 461-4500/

  e-mail:  janacsek.karolina@ppk.elte.hu

______________________________________________________________

király orsiKirály Orsolya tudományos munkatárs

szoba: IZU 407

telefon: 461-4500/5671

email: kiraly.orsolya@ppk.elte.hu

______________________________________________________________

Kokonyei_web_kicsi  Kökönyei Gyöngyi egyetemi adjunktus

  szoba: IZU 412.

  telefon: 461-4500/5633

  e-mail:  kokonyei.gyongyi@ppk.elte.hu

_______________________________________________________________

Kun Bernadett  Kun Bernadette egyetemi adjunktus

  szoba: IZU 416.

  telefon: 1-461-4500/5628

  e-mail:  kun.bernadette@ppk.elte.hu

_______________________________________________________________

lajtai1   Lajtai László egyetemi adjunktus

szoba: IZU 419.

telefon: 461-4500/5611

email: lajtai.laszlo@ppk.elte.hu

_______________________________________________________________

logemann2   Logemann, Alexander egyetemi adjunktus

szoba: IZU 416.

telefon: 461-4500/5628

email: alexander.logemann@ppk.elte.hu

________________________________________________________________

magi anna22   Magi Anna egyetemi tanársegéd

szoba: IZU 416.

telefon: 461-4500/5628

email: magi.anna@ppk.elte.hu

.________________________________________________________________

Nemeth_Dezso  Németh Dezső habil. egyetemi docens

  szoba: DAMI 313.

  telefon:  461-4500/

  e-mail: nemeth.dezso@ppk.elte.hu

________________________________________________________________

reinhardt2   Reinhardt Melinda egyetemi adjunktus

szoba: IZU 415.

telefon: 461-4500/5670

email: reinhardt.melinda@ppk.elte.hu

___________________________________________________________________

Schmelowszky_web_bélyegkicsi  Schmelowszky Ágoston egyetemi docens

  szoba: IZU 413.

  telefon:  461-4500 /5686

  e-mail:  schmelowszky.agoston@ppk.elte.hu

__________________________________________________________________

   Vizin Gabriella egyetemi tanársegéd

szoba: IZU 419.

telefon: 461-4500/5611

email: vizin.gabriella@ppk.elte.hu